Til leie

Sentrum/Kvadraturen: Moderne og attraktive kontorlokaler på 160 kvm BTA til leie. Meget god beliggenhet.

Nøkkelinfo:

Adresse:
Dronningens gate 22, 0154 OSLO

Type lokale:

Kontor

Kort om eiendommen:

Hjørneeiendom beliggende i Kvadraturen mot Bjørvika. Eiendommen ble oppført som en forretningsgård i 1894 for for Brage forsikringsselskap og Sigyn forsikringsselskap, av ark. Henrik Nissen.
Lokalene til leie ligger i byggets 3. etasje.

Fasiliteter i bygget:
* Ny heis.
* Sykkelparkering.
* Ventilasjonsanlegg.
* Fibertilknytning.

Beliggenhet:

Dronningens Gate 22 har en unik beliggenhet på hjørnet Dronningnsgt./Prinsensgt. 1 min gange til Karl Johans Gate.
Området tilbyr koselige restauranter, butikker og alt av service tilbud.

Kommunikasjon: Flere buss- og trikkelinjer stopper ved hjørnet Dronningensgt./ Prinsensgt. Stortinget T-banestasjon og Oslo S ligger kun 5 minutters gange fra eiendommen. Tilgang til tog og flytog fra Oslo S.

Dronningens Gate har i nyere tid blitt oppgradert med bredere fortau og beplantning, noe som gir mer liv og aktivitet i gaten.
Det er bygget et nytt boutiquehotell (Hobo Oslo) i Dronningensgt. med tre nye serveringskonsepter på gateplan, som skaper et pulserende og attraktivt miljø i gaten.

Adkomst:

Se vedlagt kart.

Innhold:

Vi har følgende arealer ledig:

Kontorlokale på ca. 50 kvm i byggets 3. etg.:
Lokalet består i dag av åpent landskaps med arbeidsplass for 4-6 personer. Det er 2 felles toaletter for etasjen som deles med en annen leietaker.

Heis fra bakgården med direkte adkomst til fellesareal for 3.etg.

Lokalene kan tilpasses leietaker etter ønske.

Kontakt oss for visning og tilbud:

Silje Bolstad

Silje Bolstad

92 05 42 22
sb@arealpartner.no

Nærområdet:

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.